Plánované vrhy sheltie /planned litters Sheltie

 

 

V roce 2023 plánuji zlatá a trikolorní štěňata po 
 Lady Gaga Perla z Polabí
a Yoko Ono Perla z Polabí.
 
Pravděpodobný termín odběru konec května. 

PROSÍM ČTĚTE TEXT NÍŽE!

   
 


Pokud Vás některý z plánovaných vrhů zaujal, budu ráda, když mě kontaktujete. Napište mi, jaké máte se štěňátkem plány, co je pro Vás důležité a co naopak ne. Také napište něco o Vás a rodině, ve které bude pes žít. Ráda se s Vámi seznámím osobně. Každá "psí" návštěva je u mě vítána.Podle toho, co mi napíšete se pokusím zhodnotit, zda se k vám hodí některé ze štěňátek, které se mi narodí. Závazná rezervace štěňátek je možná nejdříve v 6 týdnech jejich věku, ( ale déle čekající zájemce zohledňuji). Jedině tak můžeme pro ně vybrat ty správné pánečky. Teprve v tomto věku se dají tušit předpoklady jednotlivých štěňátek. Do té doby jsem ale se všemi zájemci v kontaktu, zajímám se o jejich představy o budoucím členovi rodiny a ochotně odpovídám na všechny dotazy :)


Štěňátka u nás mají důslednou socializaci jako důležitý dar do života. Žijí s námi v bytě, kde poznají všemožné zvuky domácnosti. Když trochu povyrostou, rozběhnou se po zahradě, kde dovádějí společně s dospělou smečkou. Poznají okolní svět, jízdu autem, jiná zvířata i lidi. Podstoupí vyšetření n dědičné očné vady. Samozřejmostí je pro nás očkování, odčervení a vybavení očkovacím průkazem či petpasem. Štěňatka označíme mikročipem. Naše přírůstky vychováváme s láskou a máme velkou radost, když můžeme s jejich novými majiteli zůstat v kontaktu.
Potkat se s námi a našimi šeltiemi můžete na závodech agility, pasení, na výstavách i klubových akcích. Rádi Vám uvítáme i u nás doma.


Všechna štěňátka od nás mají průkaz původu, který je registrovaný pod FCI. 


If you are interested in any of the planned litter, I will be glad to contact me by e-mail. Tell me what you plans  with your puppy, what's important to you and what not. Also write something about you and the family in which the dog will live. I like to meet you personally. Every "dog" visit is welcomed in my home.  Reservations are not possible earlier than puppies are 6 weeks old .It's the only way to choose the best candidates for them. In the meantime, however, I have contacts with all those interested, I am interested in their ideas about the future family member and I am willing to answer all the questions:) 

Puppies in our kennel have a consistent socialization as an important gift to life. They live with us in the house, where they know all kinds of household sounds. When they grow up a bit, they run to the garden where they play together with the adult pack. They know the outside world, driving by car, other animals and people. Before selling puppies are tested for hereditary eye defects.
They are of course vaccinated, deworming and have petpas. Puppies are marked with a microchip.
We educate our children with love. It is important for us to stay in touch with new owners.

All puppies from us have a PEDIGREE, which is registered under the FCI.